Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


prima_registrace_souboru

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
prima_registrace_souboru [2019/11/09 20:29]
havle created
prima_registrace_souboru [2020/07/29 07:13] (aktuální)
Řádek 2: Řádek 2:
  
 **Přímá registrace souboru** **Přímá registrace souboru**
 +
 +Přímo registrovat lze pouze soubory lokálně přístupné (uložené na PC nebo v lokální síti)
  
 //postup:// //postup://
  
-  ​- V dashboardu zvolte položku Vytvořit nový záznam v poli příkazů, nebo klikněte na tlačítko Vytvořit nový záznam na panelu. Otevře se formulář Vytvořit nový záznam.+   - V dashboardu zvolte položku Vytvořit nový záznam v poli příkazů, nebo klikněte na tlačítko Vytvořit nový záznam na panelu. Otevře se formulář Vytvořit nový záznam.
   - Klepněte myší do horního pole formuláře (na modrou šipku ). Otevře se Průzkumník souborů (File Manager) vašeho PC.   - Klepněte myší do horního pole formuláře (na modrou šipku ). Otevře se Průzkumník souborů (File Manager) vašeho PC.
   - Nalezněte v Průzkumníku soubor, který chcete registrovat   - Nalezněte v Průzkumníku soubor, který chcete registrovat
Řádek 15: Řádek 17:
   - Přepinač Schvalování dokumentu ponechte vypnutý   - Přepinač Schvalování dokumentu ponechte vypnutý
   - Klikněte na tlačítko Vytvořit nový záznam, objeví se formulář potvrzení registrace.   - Klikněte na tlačítko Vytvořit nový záznam, objeví se formulář potvrzení registrace.
-  - Pokud chcete záznam před registrací ještě upravit, klikněte na tlačítko Upravit záznam a vrátíte se tím zpět do bodu 4. Pokud je vše v pořádku, potvrďte registraci kliknutím na tlačítko Ano vytvořit.+  - Pokud chcete záznam před registrací ještě upravit, klikněte na tlačítko Upravit záznam a vrátíte se tím zpět do bodu 5. Pokud je vše v pořádku, potvrďte registraci kliknutím na tlačítko Ano vytvořit.
   - Objeví se formulář rekapitulace registrace. V něm je ID, které bylo záznamu přiděleno a časové razítko gegistrace záznamu (UTC).   - Objeví se formulář rekapitulace registrace. V něm je ID, které bylo záznamu přiděleno a časové razítko gegistrace záznamu (UTC).
-  - Tím je registrace ukončena a je možné přejít zpět do dashboardu. Zaregistrovaný záznam by se měl objevit v tabulce Moje záznamy. ​\\+  - Tím je registrace ukončena a je možné přejít zpět do dashboardu. Zaregistrovaný záznam by se měl objevit v tabulce Moje záznamy.
  
  
prima_registrace_souboru.txt · Poslední úprava: 2020/07/29 07:13 (upraveno mimo DokuWiki)