Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


overeni_souboru_ulozeneho_na_pc_nebo_v_lokalni_siti

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
overeni_souboru_ulozeneho_na_pc_nebo_v_lokalni_siti [2019/11/09 16:10]
havle
overeni_souboru_ulozeneho_na_pc_nebo_v_lokalni_siti [2020/07/29 07:13] (aktuální)
Řádek 9: Řádek 9:
   - Vyberte soubor stiskem levého tlačítka myši a klikněte na volbu {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​s_manazerem_s_vyberem.png?​linkonly|Otevřít}} v dolní části okna Průzkumníku nebo poklepejte dvakrát levým tlačítkem na ikonu souboru.   - Vyberte soubor stiskem levého tlačítka myši a klikněte na volbu {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​s_manazerem_s_vyberem.png?​linkonly|Otevřít}} v dolní části okna Průzkumníku nebo poklepejte dvakrát levým tlačítkem na ikonu souboru.
   - V levém poli se objeví {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​nazev_souboru_a_hash.png?​linkonly|název souboru a pod ním vypočtený hash}} . Pomocí červené ikony Odebrat v pravém horním rohu pole lze soubor opět odebrat.   - V levém poli se objeví {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​nazev_souboru_a_hash.png?​linkonly|název souboru a pod ním vypočtený hash}} . Pomocí červené ikony Odebrat v pravém horním rohu pole lze soubor opět odebrat.
-  - Klepněte na tlačítko {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​tlacitko_vyhledat_zaznam.png?​linkonly|vyhledat záznam}} , objeví se tabulka ​Nalezené ​záznamy+  - Klepněte na tlačítko {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​tlacitko_vyhledat_zaznam.png?​linkonly|vyhledat záznam}} , objeví se tabulka ​[[:​tabulka_overene_zaznamy|Ověřené ​záznamy]]
  
  
overeni_souboru_ulozeneho_na_pc_nebo_v_lokalni_siti.txt · Poslední úprava: 2020/07/29 07:13 (upraveno mimo DokuWiki)