User Tools

Site Tools


overeni_souboru_ulozeneho_na_pc_nebo_v_lokalni_siti

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
overeni_souboru_ulozeneho_na_pc_nebo_v_lokalni_siti [2019/11/09 17:10]
havle
overeni_souboru_ulozeneho_na_pc_nebo_v_lokalni_siti [2019/11/09 19:06] (current)
havle
Line 9: Line 9:
   - Vyberte soubor stiskem levého tlačítka myši a klikněte na volbu {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​s_manazerem_s_vyberem.png?​linkonly|Otevřít}} v dolní části okna Průzkumníku nebo poklepejte dvakrát levým tlačítkem na ikonu souboru.   - Vyberte soubor stiskem levého tlačítka myši a klikněte na volbu {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​s_manazerem_s_vyberem.png?​linkonly|Otevřít}} v dolní části okna Průzkumníku nebo poklepejte dvakrát levým tlačítkem na ikonu souboru.
   - V levém poli se objeví {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​nazev_souboru_a_hash.png?​linkonly|název souboru a pod ním vypočtený hash}} . Pomocí červené ikony Odebrat v pravém horním rohu pole lze soubor opět odebrat.   - V levém poli se objeví {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​nazev_souboru_a_hash.png?​linkonly|název souboru a pod ním vypočtený hash}} . Pomocí červené ikony Odebrat v pravém horním rohu pole lze soubor opět odebrat.
-  - Klepněte na tlačítko {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​tlacitko_vyhledat_zaznam.png?​linkonly|vyhledat záznam}} , objeví se tabulka ​Nalezené ​záznamy+  - Klepněte na tlačítko {{:​wiki:​notarius:​verejne_overeni:​tlacitko_vyhledat_zaznam.png?​linkonly|vyhledat záznam}} , objeví se tabulka ​[[:​tabulka_overene_zaznamy|Ověřené ​záznamy]]
  
  
overeni_souboru_ulozeneho_na_pc_nebo_v_lokalni_siti.txt · Last modified: 2019/11/09 19:06 by havle